Kurucu Temsilcimizin Mesajı

Kurucu Temsilcimizin Mesajı

Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Geleceğinizin çift dilli eğitim ile köklü bir ekole dayanmasını sağlayabilmek adına; anaokulundan liseye kadar olan eğitim sürecinde, nitelikli öğrenci yetiştirmeyi ve topluma kazandırmayı amaçlayan Dore Okulları’nın Anaokulu Dore Kids’in Antalya'da kuruluşunu gerçekleştirmiş olmaktan büyük mutluluk ve gurur duymaktayız. Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında, cumhuriyetimizin temel değerlerine bağlı, üreten,  öz değerlerini tanıyan, değişime ve gelişime açık, sanat ve sporla beslenen, farklılıkları zenginlik kabul eden, ilkeli, mutlu, özgüveni yüksek, sorumlu bireyler yetiştirmek nihai hedefimizdir.
 
Başarıya daha ilk adımda öğrencilerimizin güçlü bir akademik program doğrultusunda; sanat, spor, yabancı dil ve kültürel faaliyetlerde aktif görevler almaları; zengin kulüp seçenekleri ile sosyalleşmeleri; sosyal toplum hizmeti çalışmalarında bulunarak yaşadıkları topluma duyarlı bireyler olmaları; modern, teknolojik donanıma sahip güvenli bir kampüste eğitim almaları ve bu kapsamda donanımlı bireyler olarak yetişmeleri okulumuzun temel hedefidir.  

Sembolümüz olan altın renginin ‘Başarıda Altın Çağı’ sloganımız ile birleşmesi ile ulusal ve uluslararası değerlerinin bilincinde olan, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen,  topluma örnek bireyler olmaları adına uyguladığımız programlarla, sahip olduğumuz teknolojik ve fiziksel olanaklarımızla, öğrencilerimizi akademik ve sosyal yönden ulusal ve uluslararası toplumların en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmek için çok çalışıyoruz.
 
Gücümüzü öğretmenlerimizden, enerjimizi öğrencilerimizden alırken; en büyük desteği de, bizlere veren siz değerli velilerimize de teşekkürlerimi sunuyorum.

Kurulduğumuz günden bu yana değişim ve yeniliği ana ilkemiz olarak kabul ederek, prensiplerimizden ve etik değerlerimizden ödün vermeden, her yıl bir önceki yıldan daha ileri gitmeyi hedefleyerek yeni başarılara imza atacak, aydınlık yarınlara Dore Okulları ailesi olarak birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Saygı ve Sevgilerimle

Seda YÜCELAND
Kurucu Temsilcisi
Kurucu Temsilcimizin Mesajı