Premium Yaz Okulu

Premium Yaz Okulu

YAZ OKULU BAŞVURU FORMU

ANTALYA DORE OKULLARI PREMIUM YAZ OKULU

Premium yaz okulumuz hakkında detaylı bilgiyi internet üzerinden ve kampüsümüzden alabilirsiniz.

 • ● Her gurup 24 öğrenci ile sınırlandırılacaktır. Her grubun bir sınıf öğretmeni olacaktır.
 • ● Premium Yaz Okulumuza kayıt yaptıran veli öğrencisinin spor yapmasında sakınca yoktur raporunu getirmekle yükümlüdür. 
 • ● Premium Yaz Okulumuzda öğrencilerimiz spor ayakkabı, yedek kıyafet, havlu vb. ihtiyaçları yanlarında yedek olarak bulundurmalıdırlar.
 • ● Premium Yaz Okulu yüzme dersleri için havlu, bone, terlik, gözlük yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
 • ● Premium Yaz Okulumuzda servis hizmeti mevcuttur, servis kullanmak isteyen velilerimiz servis firmamız tarafından aranacaktır. Yüzme dersine kayıtlı olan öğrencilerimizi hafta içi belirlenen bir gün yüzme dersinden sonra velilerimiz tesisten kendi imkanlarıyla alacaklardır. *düzelt*
 • ● Premium Yaz Okulumuzda bir rehber öğretmen bulunacak ve yaş gruplarına çeşitli rehberlik envanterleri uygulanacaktır.
 • ● Premium Yaz Okulumuzda oluşacak gruplarda branş ve sınıf öğretmenlerimizin kontrolünde öğrencilerimizin fiziksel özelliklerine göre grup değişikliği veli işbirliğiyle yapabilecektir.
 • ● Premium Yaz Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı tam gün öğrencilerimiz içindir. 
 • ● Yarım gün öğrencilerimiz ise öğleden önce kayıtlı yarım gün gelen öğrencilerimiz kahvaltı ve öğle yemeği ve öğleden sonra kayıtlı yarım gün öğrencilerimiz öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından yararlanabileceklerdir.
 • ● Kayıt yaptıran her öğrenciye haftalık ders programı tam gün ve yarım gün şeklinde kayıt esnasında teslim edilecektir.
 • ● Kayıt yaptıran öğrenci yarım gün gelecekse saat 12.00 den önce okula giriş yapmaması gerekmektedir.
 • ● Premıum Yaz Okulu ücretleri kredi kartı veya nakit olarak okulumuzda alınabilecektir.
 • ● Kardeş indirimi %5'dir. 
 • ● Her gün öğrenci yoğunluğuna göre bir ya da iki öğretmenimiz 18.30’a kadar nöbetçi kalacaklardır. Öğrencilerimizin en geç 18.15’te kurumdan alınması gerekmektedir. Her sabah bir öğretmenimiz 07.30’ da okula giriş yapacak olup erken gelen öğrencilerle ilgilenecektir.

Antalya Dore Okulları PREMIUM YAZ OKULU programımız aşağıda detayları ile belirtilmiştir.

PREMIUM YAZ OKULU SÜRESİ: 01 Tem-2 Ağustos ve 05-29 Ağustos (2 Aylık)
PREMIUM YAZ OKULU SAATLERİ:
HAFTA İÇİ 08.30-17.00 (07.30-08.30 ve 17.00-18.30 arasında nöbet sistemi uygulanacaktır.) Hafta sonu yaz okulu programı uygulanmayacaktır.
PREMIUM YAZ OKULU YÜZME SAATLERİ: Hafta içi 1 gün 16.00-17.00 arasında yapılacaktır. Okuldan servis ile yüzme merkezine bırakılacak öğrencilerimiz, ders bitimi sonrasında velileri tarafından alınacaktır.
PREMIUM YAZ OKULU BRANŞLARI (ANAOKULU): Yüzme - Basketbol - Tenis - Voleybol – Piyano ve Ritim ve Orff - Görsel Sanatlar - İngilizce Görsel Sanatlar ve Tasarım (Workshop) - İngilizce- Rusça- Almanca ile Tanışıyorum- Orman Okulu Aktiviteleri - Yoga - Dans - Jimnastik - Yaratıcı Drama - Ebeveyn-Çocuk Saatleri - İlkokula Hazırlık Dersleri (1. Sınıfa/Bir üst Sınıfa Hazırlanıyorum)
PREMIUM YAZ OKULU BRANŞLARI (İLKOKUL): Yüzme - Basketbol - Tenis - Voleybol - Ritim ve Orff - Görsel Sanatlar - İngilizce Görsel Sanatlar ve Tasarım (Workshop) - İngilizce - Rusça - Almanca - Orman Okulu Aktiviteleri - Yoga - Dans - Jimnastik - Yaratıcı Drama - Ebeveyn - Çocuk Saatleri - Akademik Dersler (Sınıfımı Tekrar Ediyorum/Bir Üst Sınıfa Hazırlanıyorum)
PREMIUM YAZ OKULU BRANŞLARI (ORTAOKUL 5 ve 6. Sınıflar): Yüzme - Basketbol - Tenis - Voleybol - Ritim ve Orff - Görsel Sanatlar - İngilizce Görsel Sanatlar ve Tasarım (Workshop) - İngilizce - Rusça - Almanca - Orman Okulu Aktiviteleri - Yoga - Dans - Jimnastik - Yaratıcı Drama - Akademik Dersler                  (Sınıfımı Tekrar Ediyorum/Bir Üst Sınıfa Hazırlanıyorum/Yeni Nesil Sorularla Tanışıyorum)
PREMIUM YAZ OKULU BRANŞLARI (ORTAOKUL 7 ve 8. Sınıflar): Yüzme - Basketbol - Tenis - Voleybol - Akademik Dersler (Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce) - Her Hafta Deneme Sınavları  ve Analizli Karne - Rehberlik Envanterleri (LGS’ye Dore’de Hazırlanıyorum)

PREMIUM YAZ OKULU FİYATLARI:
MEVCUT ÖĞRENCİLERİMİZ için:

ANAOKUL-İLKOKUL-ORTAOKUL (YÜZME HARİÇ) 15.000 TL (aylık)
ANAOKUL-İLKOKUL-ORTAOKUL (YÜZME DAHİL) 18.500 TL (aylık)

YENİ KAYIT ÖĞRENCİLERİMİZ için:

ANAOKUL-İLKOKUL-ORTAOKUL (YÜZME HARİÇ) 16.500 TL (aylık)
ANAOKUL-İLKOKUL-ORTAOKUL (YÜZME DAHİL) 20.000 TL (aylık)

YARIM GÜN PROGRAMIMIZ ÖĞLEDEN ÖNCE ve ÖĞLEDEN SONRA şeklinde yapılmaktadır.

ÖĞLEDEN ÖNCE programına kayıtlı olan öğrencilerimiz kahvaltı ve öğle yemeği; ÖĞLEDEN SONRA programına kayıtlı olan öğrencilerimiz ise öğle yemeği ve ikindi kahvaltısına dâhil olacaktır.

Yarım gün programına kayıtlı öğrencilerimiz istedikleri grup ücretinden 3000 TL eksik olacaktır.

Premium Yaz Okulumuz için servis isteyen velilerimize servis saat ve ücret bilgisi ayrıca paylaşılacaktır. Kontenjanlarımızın sınırlı sayıda olması nedeniyle premium yaz okulu kayıtlarımız 30 Nisan - 21 Haziran arasında gerçekleşecektir.

PREMIUM YAZ OKULUMUZUN süresi 2 aylıktır.

Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleşecektir. Bir aylık ya da iki aylık kayıt yaptırılabilir.

Premium Yaz Okulumuzda üç öğün yemek (kahvaltı-öğle-ikindi) bulunmaktadır.

 

PREMIUM YAZ OKULU ÖDEME TAKVİMİ:

● TEMMUZ ayı için son ödeme tarihi: 05.07.2024

● AĞUSTOS ayı son ödeme tarihi: 05.08.2024

● Premium Yaz Okulu ödemelerimiz nakit veya kredi kartı ile yapılmaktadır.

 

Premium Yaz Okulu